ثبت اختراع فناوری به کار رفته در استابلایزر پرنیک

ثبت اختراع فناوری به کار رفته در استابلایزر پرنیک

پس از دست‌یابی به فناوری ساخت استابلایزرهای ایستا و در راستای پاس‌داشت حقوق معنوی این دستگاه، ساختار آن در اداره ثبت اختراعات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شماره ۹۱۲۹۹ در تاریخ ۲۶/۱۱/۹۵ به‌ثبت رسیده است. همچنین این فناوری در سطح بین‌المللی نیز بی‌مانند است. در نتیجه ثبت اولیه آن در اداره ثبت اختراعات آمریکا (US Patent) در همکاری با کانون پتنت ایران انجام شد. البته ادامه روند آن در‌حال پیگیری است.

شرکت ریزپردازان با سربلندی این پیروزی را به خانواده الکترونیک قدرت کشور شادباش می‌گوید. با این نوید که در آینده نزدیک با بهره‌گیری از این فناوری استابلایزرهای پیشرفته خود را به خریداران گرامی پیشکش نماید. بزرگ‌ترین ویژگی استابلایزرهای ایستا داشتن ولتاژ خروجی ثابت بدون نوسان است. یعنی با وجود جابه‌جایی ولتاژ برق شهر بین ۱۶۰ تا ۲۷۰ ولت، ولتاژ خروجی ۲۲۰ ولت پایدار می‌ماند. افزون بر آن، کارکرد بدون فرسودگی به نگاه‌داشت کارآمدی دستگاه پس از سالها می‌انجامد.

اشتراک گذاری این مقاله

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسترسی سریع


مشاوره آنلاین در واتساپ

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

خانم آوَر

کارشناس فروش

خانم آوَر

آقای محمدی

کارشناس فروش

آقای محمدی

درباره ما


ریزپردازان مدار سبز با داشتن تیمی متخصص و مجرب و برخورداری از دانش روز، خلاقیت و نوآوری توانسته ظرف مدت کوتاهی پس از ورود خود به بازار با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، سهم قابل توجهی از بازار خصوصا در رابطه با دستگاه های ترانس اتوماتیک را به خود اختصاص دهد و مشتریان همیشگی و فروشندگان مشتاق برای فروش محصولات خود داشته باشد.