درباره پرنیک

شرکت ریزپردازان مدار سبز در سال ۱۳8۷با هدف فعالیت در زمینه طراحی و تولید ادوات الکترونیک قدرت تاسیس گردید. محصولات شرکت، انواع ترانس اتوماتیک و استابلایزر، درایور موتور دی سی، منابع تغذیه سوئیچینگ، سیستم های تله متری و سایر تجهیزات الکترونیکی مرتبط است و شاخص ترین آنها استابلایزر سوئیچینگ پُرنیک می‌باشد. این شرکت با داشتن تیمی متخصص، مجرب، متعهد و چالش دوست توانسته در راه پیشرفت و توسعه ترانس اتوماتیک و استابلایزر تک فاز و سه فاز گام‌های بلندی بردارد. با این رهیافت، همه ساله ضمن افزایش کارآیی و بهبود محصولات پیشین، برتنوع فناوری‌ها و محصولات موجود نیز افزوده شده و جایگاهی ممتاز برای شرکت رقم خورده است. احترام به سلیقه خریداران و هماهنگ سازی محصولات با نیازها و الزامات زندگی مدرن، زمینه ساز آن شده که مشتریان، وفادار به محصولات و فروشندگان، مشتاق برای فروش ترانس اتوماتیک و استابلایزر پُرنیک باشند.

شرکت ریزپردازان مدار سبز دارای چندین اختراع ثبت شده داخلی و بین المللی در حوزه استابلایزر و جبران کننده‌های نوسان ولتاژ است. در نتیجه تلاشهای پیگیر تیم تحقیق و توسعه، استابلایزر سوئیچینگ پُرنیک توانسته گواهی محصول دانش بنیان از معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری را دریافت نماید. استابلایزر پُرنیک اولین و تنها استابلایزر جبران نوسان ولتاژ کاملا الکترونیکی و هوشمند در کشور است که به لحاظ ساختاری و چگونگی کارکرد، هیچ مشابهی در دنیا ندارد.

ریزپردازان مدار سبز، برای دست یافتن به اهداف بزرگ پیش رو، همواره کوشیده با بهره گیری از فن آوری های روز دنیا و ارائه محصولات کارآمد و به روز، واکنشی اثربخش در برابر تغییرات بازار و نیازهای مصرف کنندگان داشته باشد و طراحی محصولات خود را براساس نیاز مصرف کنندگان به روز نماید و از این راه در بازار برق کشور پیشرو باشد.

صمیمانه از شما درخواست می‌شود برای آشنایی هرچه بیشتر با خدمات و توانمندیهای شرکت ریزپردازان مدار سبز، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

چطور به پرنیک اعتماد کنیم ؟

logo-samandehi