درباره پرنیک

استابلایزر پرنیک، تولید شرکت ریزپردازان مدار سبز با کسب گواهی دانش بنیان و همراه داشتن عنوان تنها استابلایزر جبران نوسان ولتاژ کاملا الکترونیکی و هوشمند در کشور ارائه شده است. شرکت ریزپردازان مدار سبز طراح و تولید کننده ادوات الکترونیک قدرت بوده و محصولات عمده این شرکت انواع ترانس اتوماتیک و استابلایزر، درایور موتور دی‌سی، منابع تغذیه سوییچینگ، سیستم‌های تله‌متری و سایر ادوات الکترونیکی مرتبط است که مهمترین تولید آن استابلایزرهای پرنیک می باشد.

ریزپردازان مدار سبز با داشتن تیمی متخصص و مجرب و برخورداری از دانش روز، خلاقیت و نوآوری توانسته ظرف مدت کوتاهی پس از ورود خود به بازار با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد و مشتریان همیشگی و فروشندگان مشتاق برای فروش محصولات خود داشته باشد.

این شرکت همواره کوشیده است با استفاده از فن‌آوری‌های روز دنیا و ارائه محصولات کارآمد و به‌روز، با توانمندی واکنشی اثربخش در برابر تغييرات بازار و نیازهای مصرف‌کنندگان نشان دهد و طراحی محصولات خود را دقیقا بر اساس نیاز مصرف‌کنندگان به‌روز نماید و به این طریق در بازار برق کشور پیشرو باشد.

پرنیک خود را متعهد می‌داند که خدماتی با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه نماید. مسئولان شرکت همواره به دیدگاه‌های مشتریان خود ارج نهاده و خواسته‌ها و نیازهای مشتریان را در کانون اصلی توجه شرکت قرار می‌دهند و سعی در کسب رضایت کامل مشتریان خود دارند. از این جهت است که ما نخستین انتخاب مشتریان خود هستیم. ویژگی خاص پرنیک، تفاوت و تمایز ساخت در استابلایزر بوده و این دستگاه ها را برآمده از دانش بومی با کسب استانداردهای بین المللی به مشتریان محترم عرضه کرده است.

پُرنیک خود را در رقابت با شرکت‌هایی که محصولات مشابه تولید می‌کنند نمی‌بیند، بلکه در تلاش است با ارائه محصولاتی با فناوری پیشرفته و خوش‌قیمت، ضمن بالا بردن سطح انتظار مصرف‌کنندگان، رقبا را به چالش بکشد.

چطور به پرنیک اعتماد کنیم ؟

logo-samandehi