استابلایزر دانش بنیان پُرنیک

استابلایزر دانش بنیان پُرنیک

استابلایزر دانش بنیان پُرنیک

دریافت گواهی دانش بنیان برای استابلایزر پُرنیک

سالها کار و تلاش پی‌گیر و هدفمند ریزپردازان در زمینه گسترش فناوری و ساخت ترانس اتوماتیک و استابلایزر هماهنگ با نیازهای جدید و خواسته‌های به روز مصرف کنندگان مورد بازرسی و بررسی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت و استابلایزر سوییچینگ پُرنیک با ساختار پیشرفته و منحصر به فرد خود بر پایه کلیدهای نیمه هادی IGBT در گروه ادوات FACTS و در زیر شاخه استابلایزرهای پیشرفته گواهی دانش بنیان دریافت نمود. خانواده ریزپردازان با شادباش این پیروزی بر همه همکاران، تامین کنندگان و البته خریداران گرامی که سرمایه و پشتیبان اصلی شرکت هستند، امیدوار است با گسترش این فناوری به زودی شاهد گوناگونی محصولات بر پایه این فناوری بسیار پیشرفته باشد. برجسته‌ترین ویژگی این فناوری ساخت استابلایزر بسیار دقیق با توانایی از بین بردن هرگونه نوسان ولتاژ و تثبیت دقیق ولتاژ خروجی با کم‌ترین خطا (کمتر از یک ولت) می‌باشد. کاربرد این فناوری در استابلایزر سه فاز به ساخت ولتاژ سه فاز کاملا متعادل از ورودی با هر دامنه‌ای می‌انجامد. از دیگر ویژگی‌های این استابلایزر کارکرد بدون فرسودگی آن است که این دستاورد برآمده از روش تنظیم ولتاژ به کمک مدارهای الکترونیکی است. بدین گونه که در این استابلایزر از سروو موتور و ذغال گردان آن و نیز قطع و وصل شدن رله زیر جریان دیگر خبری نیست و کار تنظیم ولتاژ با تغییر پارامترهای الکترونیکی انجام می‌شود.
همچنین یادآوری می‌شود که ثبت ساختار و الگوی کنترلی به کار رفته در استابلایزر پُرنیک در اداره ملی ثبت اختراعات آمریکا (US Patent) به کمک کانون پتنت ایران در حال پی‌گیری و انجام است و به گام‌های پایانی خود رسیده و به خواست خدا تا چند ماه آینده ثبت نهایی خواهد شد.
همینک فرایند تجاری سازی این فناوری برای تامین نیاز به استابلایزر دقیق تک فاز انجام شده و استابلایزرهای خانواده XI با توانایی بکارگیری در کاربردهای حساس و خاص مانند صنایع پزشکی، آزمایشگاهی، ابزار دقیق و نظامی بر پایه این فناوری ساخته و عرضه می‌شوند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی

آخرین مقالات

برچسب ها


آخرین پروژه ها


فروش اقساطی ترانس اتوماتیک و استابلایزر با شرکت تعاونی حکمت
ثبت اختراع فناوری به کار رفته در استابلایزر پرنیک
دریافت پروانه تولید از وزارت صنعت، معدن و تجارت
حضور در نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران
حضور در هفتمین نمایشگاه‌ بین‌المللی آسانسور، بالابر و تجهیزات وابسته تهران
استابلایزر دانش بنیان پُرنیک

دسترسی سریع


درباره ما


ریزپردازان مدار سبز با داشتن تیمی متخصص و مجرب و برخورداری از دانش روز، خلاقیت و نوآوری توانسته ظرف مدت کوتاهی پس از ورود خود به بازار با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، سهم قابل توجهی از بازار خصوصا در رابطه با دستگاه های ترانس اتوماتیک را به خود اختصاص دهد و مشتریان همیشگی و فروشندگان مشتاق برای فروش محصولات خود داشته باشد.

logo-samandehi