ترانس اتوماتیک ECO-6000 و ECO-8000

ترانس اتوماتیک ECO-6000 و ECO-8000

ترانس اتوماتیک ECO-6000 و ECO-8000

گذر زمان و دگرگونی روزگار، گاه شرایطی پدید می‌آورد که برخی امور بسیار دور از ذهن و حتی شاید نشدنی گذشته، امروزه امری بدیهی و بایسته دانسته می‌شود. البته شاید این ویژگی جدا نشدنی از پیشرفت و آموختگی در این دنیا باشد که همواره همراه بشر بوده و خواهد بود و گواه آن نیز امکانات گسترده امروزی است که شاید تا یک دهه پیش نیز غیر قابل پیش‌بینی بودند.
کنار گذاشته شدن ترانس اتوماتیک خانواده Smart از میان محصولات شرکت و توقف ساخت آن به عنوان نخستین و موفق‌ترین محصول تولیدی شرکت تا به امروز و محصولی برپایه ساختاری نوآورانه و کارآمد و اساس ساخت ترانس اتوماتیک تک فاز خانواده X-Power و ترانس اتوماتیک سه فاز ۳X-Power، نیز از آن دسته پدیده‌هایی است که هیچ‌گاه تصور رویدادش وجود نداشت.
مهمترین دلایل این تحول را می‌توان این گونه برشمرد:
• ساختار به کار رفته در ترانس اتوماتیک خانواده Smart از یک سو دارای آرایش پیچیده و هزینه‌بری است که بهای تمام شده دستگاه را بسیار افزایش می‌دهد. از سوی دیگر در جریان‌های کمتر از ۳۲ آمپر نیازی به کاربرد ساختار رله‌ای ۴-مرحله‌ای ندارد و ساختار اتوترانس همراه مدار اسنابر و تغییر وضعیت رله در جریان صفر برای حفظ کارآیی دستگاه کافی است.
• متاسفانه بنابر سیاست‌گذاری‌های نادرست دولت در بخش اقتصاد، قدرت خرید عموم جامعه کاهش یافته و توان خرید ترانس اتوماتیک خانگی برای بسیاری از هموطنهای گرامی سخت‌تر از گذشته شده است. از این رو معرفی محصولی کارآمد، بادوام، زیبا و برخوردار از بهایی مناسب می‌تواند گروه بیشتری از خریداران را در بر گیرد.
• از آنجا که جعبه ترانس اتوماتیک خانواده Smart برای هم‌خوانی بیشتر با محیطهای دفتری، شبیه کیس کامپیوتر یا یو پی اس طراحی شده بود، یکی از جدی‌ترین انتقادات به آن درباره سخت بودن نصب دستگاه در خانه و آپارتمان بوده است. از این رو نیازمند به روزآوری نما برای نصب آسان و کاهش حجم و زیباتر شدن برای هم‌خوانی بیشتر با تجهیزات خانگی بود.
• آسان‌تر شدن روش ساخت دستگاه و افزایش بهره‌وری تولید بنابر آموخته‌های ارزشمند نیروی انسانی کاربلد شرکت و کاربرد تجهیزات مکانیزه نیز از مهمترین پیشرفت‌هایی است که در سری جدید به کاهش بهای تمام شده محصول انجامیده است.
با این رویکرد و برپایه این هدف گذاری دو محصول جدید ECO-6000 و ECO-8000 جایگزین SB-6000 و SB-8000 شدند تا ریزپردازان همچون گذشته با حمایت از خریداران خود، دستگاهی به روز، زیبا، بادوام، کارآمد و موثر در جبرانسازی نوسان ولتاژ برق شهر با بهایی مناسب را در اختیار ایشان بگذارد. این دستگاه‌ها در مدل پایه دارای سه پله ۱۸ ولتی برای تقویت ولتاژ هستند و به ترتیب توان جریان‌دهی ۲۵ و ۳۲ آمپر دارند. با به‌کارگیری فناوری کلیدزنی رله‌ها در جریان صفر و همچنین کاربرد دو مدار اسنابر برای هر رله، تنش از آنها زدوده شده و دوام و پایداری در دراز مدت به ارمغان آمده است. نمای دستگاه بسیار زیبا، حجم آن بسیار کم و برخوردار از پایه نصب روی دیوار است. از این رو به سادگی در کنار دیگر لوازم برقی می‌نشیند و با جلوه خوب خود بر زیبایی محیط می‌افزاید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی

آخرین مقالات

برچسب ها


آخرین پروژه ها


فروش اقساطی ترانس اتوماتیک و استابلایزر با شرکت تعاونی حکمت
ثبت اختراع فناوری به کار رفته در استابلایزر پرنیک
دریافت پروانه تولید از وزارت صنعت، معدن و تجارت
حضور در نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران
حضور در هفتمین نمایشگاه‌ بین‌المللی آسانسور، بالابر و تجهیزات وابسته تهران
استابلایزر دانش بنیان پُرنیک

دسترسی سریع


درباره ما


ریزپردازان مدار سبز با داشتن تیمی متخصص و مجرب و برخورداری از دانش روز، خلاقیت و نوآوری توانسته ظرف مدت کوتاهی پس از ورود خود به بازار با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، سهم قابل توجهی از بازار خصوصا در رابطه با دستگاه های ترانس اتوماتیک را به خود اختصاص دهد و مشتریان همیشگی و فروشندگان مشتاق برای فروش محصولات خود داشته باشد.

logo-samandehi