درباره ریزپردازان

شرکت ریزپردازان مدار سبز طراح و تولید کننده ادوات الکترونیک قدرت است. محصولات عمده این شرکت انواع استبلایزر، درایور موتور دی‌سی، منابع تغذیه سوییچینگ ، سیستم های تله متری و سایر ادوات الکترونیکی مرتبط می باشد.

ریزپردازان مدار سبز با داشتن تیمی متخصص و مجرب و برخورداری از دانش روز، خلاقیت و نوآوری توانسته ظرف مدت کوتاهی پس از ورود خود به بازار با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد و مشتریان همیشگی و فروشندگان مشتاق برای فروش محصولات خود داشته باشد.

این شرکت می‌کوشد با استفاده از فن‌آوری‌های روز دنیا و ارائه محصولات کارآمد و به‌روز، توانايي‌ای داشته باشد که به وسیله آن در برابر تغييرات بازار و نیازهای مصرف کنندگان واکنشی اثربخش نشان دهد و طراحی محصولات خود را دقیقا بر اساس نیاز مصرف کنندگان به‌روز نماید و به این طریق در بازار برق کشور پیشرو باشد.

شرکت ریزپردازان مدار سبز خود را متعهد می‌داند که خدماتی با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه نماید. مسئولان شرکت همواره به دیدگاه‌های مشتریان خود ارج نهاده و خواسته‌ها و نیازهای مشتریان را در کانون اصلی توجه شرکت قرار می‌دهند و سعی در کسب رضایت کامل مشتریان خود دارند. از این جهت است که ما نخستین انتخاب مشتریان خود هستیم.

ریزپردازان خود را در رقابت با شرکت‌هایی که محصولات مشابه تولید می‌کنند نمی‌بیند، بلکه در تلاش است با ارائه محصولاتی با فناوری پیشرفته و خوش قیمت، ضمن بالا بردن سطح انتظار مصرف‌کنندگان، رقبا را به چالش بکشد.

دسترسی سریع


درباره ما


ریزپردازان مدار سبز با داشتن تیمی متخصص و مجرب و برخورداری از دانش روز، خلاقیت و نوآوری توانسته ظرف مدت کوتاهی پس از ورود خود به بازار با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، سهم قابل توجهی از بازار خصوصا در رابطه با دستگاه های ترانس اتوماتیک را به خود اختصاص دهد و مشتریان همیشگی و فروشندگان مشتاق برای فروش محصولات خود داشته باشد.

logo-samandehi