تفاوتهای ترانس های اتوماتیک

بسته به اینکه استابلایزر و نوسان‌گیر ولتاژ در برقی با چه میزان نوسان مورد استفاده قرار بگیرد، دسته بندی‌های مختلفی را شامل می‌شود.

بطور مثال برخی برندهای ترانس اتوماتیک، بازار هدف خود را محدود کرده اند به شهرهایی که دارای نوسان زیادی نیستند و به همین دلیل در دستگاه‌های رله ای خود، تنها یک پله افزایش یا کاهش در نظر میگیرند.

این نوع دستگاهها در نقاطی که دارای نوسان کمی هستند، مانند برخی مناطق تهران میتوانند بعضا پاسخگوی نیاز مصرف‌کننده ها باشند ولی در اکثر مناطق که افت و افزایش ولتاژ شدیدتری وجود داشته باشد، به هیچ وجه نمی‌توانند به تثبیت ولتاژ کمک کنند و در واقع عملا گویا ترانسی سر راه وسایل نیست.

در هنگام تهیه یک ترانس اتوماتیک حتما به این موضوع توجه داشته باشید که دستگاه مورد نظر دارای چند پله‌ی چند ولتی است تا با آگاهی کافی از مشخصات فنی دستگاه و منطقه‌ی خود، بتوانید دستگاه مطمئنی را تهیه کنید.

ترانس های رله‌ای پرنیک که حاصل سالها دانش و تجربه مهندسان زبده‌ی شرکت و به‌روز شده مطابق با نیاز کاربران در تمام سطح کشور می‌باشند، دارای ۳ پله‌ی تثبیت ولتاژ هستند که فرا از محدودیت منطقه‌ی مورد استفاده، میتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان با گستره‌ی وسیعی باشند.

شما مراجعه کننده محترم میتوانید ساختار و آرایش جدید و خاص دستگاه های رله ای را در این بخش مطالعه فرمایید.

اما شرکت ریزپردازان مدار سبز با عبور از دستگاه های رله‌ای، پا را فراتر گذاشت و استابلایزرهای منحصربفرد با تکنولوژی سوییچینگ را طراحی و روانه بازار کرد.

دستگاهی که با انواع رله‌ای قابل مقایسه نیست و دارای خروجی یکنواخت با تثبیت پیوسته (بیش از ۳۰۰۰ پله) می‌باشد، هم اکنون در بازار ایران و کشورهای همسایه در حال فروش است.

برای آگاهی بیشتر از این دستگاه‌ها به منوی محصولات مراجعه کرده و اطلاعات استابلایزرهای سوییچینگ را مطالعه فرمایید.

همچنین از طریق منوی سفارش و خرید میتوانید به آن دسترسی داشته باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا علاقمند به گفتگو در این زمینه هستید؟
نظرات حود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...