فروش اقساطی انواع ترانس

فروش اقساطی انواع ترانس اتوماتیک و استابلایزر پرنیک

با انگیزه افزایش خرسندی و کمک هر چه بیشتر به خریداران گرامی انواع ترانس اتوماتیک و استابلایزر پرنیک، شرکت ریزپردازان مدار سبز به عنوان سازنده دست اول ترانس اتوماتیک و استابلایزر با بیشترین گونه تولیدی در کشور، با بانک قرض الحسنه رسالت هم پیمان شده است تا ساخته‌های خود را به صورت اقساطی بدون سود و کارمزد به دست خریداران برساند. کارمزد این کار به وسیله شرکت ریزپردازان مدار سبز به بانک پرداخت می‌شود.
برای انجام خرید اقساطی، می‌بایست گام‌های زیر برداشته شود:
۱٫ تماس با تلفن‌های شرکت و گفتگو با سرپرست کانون پرنیک برای نام نویسی و دریافت شماره رهگیری.
۲٫ سرزدن به یکی از شعب بانک رسالت در سراسر کشور همراه با شماره رهگیری دریافت شده از سرپرست کانون و سایر مدارک مورد نیاز برای گشودن حساب کد ۱۰٫
۳٫ پر کردن درخواست خرید اقساطی کالا همراه با شناسه ۴ رقمی ترانس اتوماتیک یا استابلایزر دلخواه و فرستادن آن به ایمیل مرکز کنترل بازار اعضا. (شناسه ۴ رقمی خرید اقساطی هر دستگاه در کنار آن نوشته شده است؛ این گام نیز در شعبه بانک انجام می‌شود)
پس از انجام این چند گام ساده، از سوی بازار اعضا با شما تماس گرفته و برای انجام کارهای پایانی شما را راهنمایی می‌کنند.
نکته‌ها:
• وام قرض الحسنه برای خرید ترانس اتوماتیک یا استابلایزر پرنیک، بدون بهره و کارمزد می‌باشد.
• متقاضیانی که توانایی دریافت وام از بانک قرض الحسنه رسالت با ۱۲ قسط را داشته باشند، برای خرید اقساطی ترانس اتوماتیک یا استابلایزر پرنیک، وام آن ها ۱۰برابر می‌شود.
• چنانچه خریداری که به تازگی در کانون پرنیک نام نویسی کرده، از پیش حسابی در بانک قرض الحسنه رسالت یا توانایی دریافت وام نداشته باشد، می‌تواند ۱۰ درصد بهای کالا را به صورت نقدی به شماره حساب ۱۰/۱۵۵۴۰۹۵/۲ به نام بازار اعضا نزد بانک قرض الحسنه رسالت بریزد و برای پرداخت مانده بهای آن از وام قرض الحسنه با اقساط ۱۲ ماهه بهره‌مند گردد.

نمونه: خرید یک دستگاه ۲ میلیون تومانی
۱٫ خریداری که توانایی دریافت وام دارد: چنانچه خریدار توانایی دریافت وام از بانک قرض الحسنه رسالت به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان با اقساط ۱۲ ماهه را داشته باشد، می‌تواند این کالای ۲ میلیون تومانی را با اقساط ۱۲ ماهه و با استفاده از وام قرض الحسنه خود خریداری نماید.
۲٫ خریداری بدون وام: چنانچه خریداری توانایی دریافت وام نداشته باشد، می‌بایست ۲۰۰ هزار تومان از بهای کالا را به شماره حساب ۱۰/۱۵۵۴۰۹۵/۲ به نام “بازار اعضا” نزد بانک قرض الحسنه رسالت واریز و برای پرداخت مانده آن به ارزش یک میلیون و هشتصد هزار تومان از وام قرض الحسنه بهره‌مند شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵