نمایشگاه آسانسور

حضور در هفتمین نمایشگاه‌ بین‌المللی آسانسور، بالابر و تجهیزات وابسته تهران

شرکت ریزپردازان مدار سبز در راستای تثبیت برند پرنیک در بازارهای خود و همچنین ورود به مارکت ها و عرصه‌های تخصصی جدید، مدتی است که حضور در نمایشگاه های بین‌المللی را در دستور کار خود قرار داده است.
به همین منظور این شرکت دانش بنیان، از سال ۹۶ در نمایشگاه های مرتبط حضور بهم میرساند تا جدیدترین تکنولوژی ها، فناوری ها و محصولات استابلایزر برق و ترانس های اتوماتیک تک فاز و سه فاز خود را در معرض نمایش بگذارد.
نمایشگاه های بین‌المللی صنعت برق، لوازم خانگی، آسانسور پله برقی و بالابر، صنعت و همچنین نمایشگاه های محلی از جمله نمایشگاه های هدف این مجموعه می‌باشد.
حضور این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله برقی و بالابر تهران که در تاریخ ۲۸ تا ۳۱ تیرماه ۱۳۹۷ برگزار شد، نشان از عزم راسخ این مجموعه برای حضور پرقدرت در این عرصه‌ی جدید و ارائه‌ی استابلایزر های سه‌فاز و تکفاز مخصوص آسانسورها و حفاظت از این دستگاه های ارزشمند در برابر نوسان ولتاژ برق شهر است.
این شرکت در چنین نمایشگاهی علاوه بر رویارویی با چالشهای خاص و طرح نکات جدید مرتبط با این رشته ، توانست تجربیات بسیار مناسبی در رابطه با نیاز بازار آسانسور از طریق مکالمات و جلسات موثر انجام شده در خلال نمایشگاه کسب کند و با یاری از همین مشاوره ها دستگاه های ۳فاز با توان های ۱۰کیلوولت‌آمپر و ۱۸کیلو ولت آمپر برای دستگاه های آسانسور و متناسب با شرایط ویژه‌ی آنها را به تولید آزمایشی برساند تا به زودی وارد مرحله تولید انبوه صنعتی شود.
این سیاست شرکت به زودی منجر به حضور گسترده در نمایشگاه های بزرگ بین المللی خارجی خواهد شد و بدون تردید فرصت بزرگی برای معرفی محصولات پیشرفته و دانش بنیان پرنیک و شرکت ریزپردازان مدار سبز به جهانیان خواهد بود تا نه تنها ایرانیان عزیز از این کالای باکیفیت ایرانی و تولید ملی بهره‌مند شوند، بلکه مردم سراسر دنیا از این محصولات ایرانی استفاده کنند و سربلندی مردم ایران زمین و ارز آوری برای کشور عزیزمان را به ارمغان بیاورد.

برای مشاهده جدیدترین محصولات مجموعه، اینجا را کلیک کنید

نمایشگاه آسانسور                                                            نمایشگاه آسانسور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا علاقمند به گفتگو در این زمینه هستید؟
نظرات حود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...