فروش اقساطی ترانس اتوماتیک و استابلایزر با شرکت تعاونی حکمت

شرکت ریزپردازان مدار سبز، سازنده انواع ترانس اتوماتیک و استابلایزر با نمانام پرنیک، برای ایجاد رفاه هر چه بیشتر برای بازنشستگان گرامی و بزرگوار وزارت دفاع و نیروهای مسلح کشور و کمک به افزایش توان خرید این عزیزان، در یک همراهی دوستانه، با شرکت تعاونی حکمت (وابسته به کانون بازنشستگان وزارت دفاع) قرارداد همکاری امضا کرده و با کمک این تعاونی همه انواع ترانس اتوماتیک و استابلایزر پرنیک را با اقساط ۶ ماهه بدون سود و کارمزد به دست خریداران گرامی می‌رساند.
در این طرح، بازنشستگان سربلند لشکری که بنا بر خرید ترانس اتوماتیک و استابلایزر دارند، می‌توانند دستگاه دلخواه خود را در مشاوره با کارشناسان فروش شرکت ریزپردازان مدار سبز برگزیده و برای انجام خرید به پایگاه اینترنتی شرکت تعاونی حکمت سر زده و یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۴۶۵۰۵۸ تماس بگیرند و خرید خود را به پایان برسانند. پس از انجام خرید و معرفی مشتری از سوی تعاونی حکمت، دستگاه ایشان در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون هرگونه هزینه جابه‌جایی، برای ایشان فرستاده خواهد شد.
ریزپردازان مدار سبز دارای بیشترین گونه ترانس اتوماتیک و استابلایزر بین سازندگان داخلی است و محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن و گارانتی حداقل ۲ سال در اختیار خریداران می‌گذارد. ساختار این دستگاه‌ها بر پایه فناوری دیجیتال بوده و برخوردار از مدار کنترل میکروپروسسوری هستند.

۱۳۹۶/۰۵/۱۵

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا علاقمند به گفتگو در این زمینه هستید؟
نظرات حود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...