ترانس اتوماتیک سه فاز ۱۰ و ۲۰ کاوا

ترانس اتوماتیک سه فاز پُرنیک در دو رنج توان ۳۰ و ۴۵ کیلو ولت آمپر از سال ۱۳۹۳ در سبد محصولات شرکت جای گرفته و در این سالها کارکرد خوب و تحسین برانگیزی داشته‌اند. تکنولوژی ساخت این دستگاه‌ها بر پایه ساختار رله‌ای ۴ مرحله‌ای بنا نهاده شده و با برخورداری از فناوری پله‌های چرخان، آسیب وارده به رله‌های دستگاه به کمترین میزان خود رسیده است. از همین روی این پروژه یکی از طرح‌های موفق تیم تحقیق و توسعه ریزپردازان بوده است.
از آنجا که بهای تمام شده ترانس اتوماتیک سه فاز با توان ۱۰ و ۲۰ کیلو ولت آمپر بر اساس ساختار رله‌ای ۴ مرحله‌ای گران بوده و توجیه اقتصادی ندارد، برای پاسخ به نیاز گسترده بازار در این بازه توان، پروژه طراحی و ساخت ترانس اتوماتیک سه فاز بر پایه آرایش به کار رفته در ترانس اتوماتیک تک فاز خانواده اکو در سال ۱۳۹۷ آغاز و پس از پشت سرگذاردن مراحل گوناگون تست همینک به پایان رسیده و به مرحله تولید رسیده است. دستگاه‌های ۳XP-10000 و ۳XP-20000 همچون ۳XP-30000 و ۳XP-45000 دارای سه پله ۱۸ ولتی برای افزایش و سه پله مشابه هم برای کاهش ولتاژ هستند و می‌توانند ولتاژ ورودی را در بازه وسیع ۲۶۵ تا ۵۲۰ ولت (فاز به فاز) تنظیم نمایند.
از آنجا که در دستگاه از LCD کاراکتری استفاده شده، پارامترهای گوناگون دستگاه از جمله زمان تاخیر، حساسیت، کنترل توالی فاز، سطح ولتاژ خروجی و حداقل ولتاژ مجاز در خروجی قابل تنظیم هستند و کاربر می‌تواند دستگاه را مطابق نیاز خود برنامه ریزی نماید. همچون همیشه سیم‌پیچی دستگاه تمام مس بوده و دستگاه با ۲ سال ضمانت بدون قید و شرط در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. از شما درخواست می‌شود برای آگاهی بیشتر به صفحه اختصاصی دستگاه مراجعه فرمایید.

۱۳۹۸/۰۲/۲۹

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا علاقمند به گفتگو در این زمینه هستید؟
نظرات حود را به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...