ترانس اتوماتیک مدل ۳XP-20000

ترانس اتوماتیک سه فاز پُرنیک مدل ۳XP-20000 دستگاهی است که برای جبران افت یا افزایش بیش از حد ولتاژ سه فاز برای کاربردهای جریان پایین ساخته شده است. این دستگاه با بهره‌گیری از مدار کنترل تمام دیجیتال و برخوردار از انواع حفاظتهای لازم برای مصرف کننده‌های سه فاز با جریان مصرفی کمتر از ۲۵ آمپر در هر فاز مناسب است. از جمله کاربردهای این ترانس اتوماتیک سه فاز می‌توان به آسانسور، سیستم‌های تهویه مطبوع و کولرهای گازی سه فاز و ماشین‌های CNC اشاره کرد.

از آنجا که در این ترانس اتوماتیک سه فاز جبران نوسانات هر فاز به طور مستقل و جداگانه انجام می‌شود، لذا ولتاژ خروجی کاملا متعادل بوده و بهبود چشمگیری در عملکرد مصرف کننده‌های سه فاز ایجاد می‌شود. این تجهیز ضمن برخورداری از سیستم کنترل میکروپروسسوری، با بهره‌مندی از صفحه نمایش کریستال مایع، رابط کاربری بسیار مناسبی را برای نمایش و تنظیم انواع پارامترهای سیستم فراهم نموده است. جبران‌سازی ولتاژ با تنظیمات پیش فرض دستگاه در بازه بسیار وسیع ۱۵۰ تا ۳۰۵ ولت در هر فاز و به صورت کاملا هوشمندانه انجام می‌شود و در صورت خروج ولتاژ از این بازه، مدار حفاظت در برابر افت یا افزایش بیش از حد ولتاژ، خروجی دستگاه را قطع می‌کند. برای حفاظت بیشتر از مصرف کننده‌ها در لحظه وصل برق، ۱۸۰ ثانیه تاخیر قابل تغییر توسط کاربر در نظر گرفته شده است.

تضمین ۲ ساله و بدون قید و شرط شرکت برای عملکرد بی‌نقص دستگاه، حاکی از اعتماد راسخ به کیفیت تولیدات و اهمیت کسب رضایتمندی مشتریان به عنوان هدف اصلی فعالیت مجموعه ریزپردازان است. در همین راستا و به منظور حمایت هرچه بیشتر از مشتریان و احترام به نظر و سلیقه آنها، برای تمامی محصولات ریزپردازان امکان ارجاع تا یک هفته پس از فروش فراهم می‌باشد.

ترانس اتوماتیک سه فاز با جبران افت ولتاژ، ضمن کاهش جریان مصرفی لوازم برقی، سبب طولانی شدن عمر مفید، افزایش بازده و بهبود کارآیی آنها می‌شود.