ترانس اتوماتیک مدل ECO-8000

ترانس اتوماتیک پُرنیک مدل ECO-8000 با توان جریان دهی ۳۲ آمپر و برخوردار از ساختار بهینه سازی شده برای حفظ قدرت و کارآیی و ایجاد سادگی در فرآیند ساخت، محصول بی‌همتایی است که با بهای مناسب، مصرف کننده‌های خانگی و اداری را از گزند هرگونه نوسان در ولتاژ محفوظ نگاه می‌دارد. آرایش مدار قدرت این ترانس اتوماتیک، رله‌ای است و با برخورداری از سه پله افزاینده می‌تواند افت ولتاژهای عمیق را هم جبران کرده و ولتاژ مناسب را در خروجی خود به مصرف کننده‌های وصل شده تحویل دهد.

از جمله فناوریهای برجسته که در ساخت این ترانس اتوماتیک بر پایه سیستم کنترل دیجیتال آن پیاده سازی شده است، تغییر وضعیت رله‌ها در زمان صفر جریان است که منجر به کاهش چشم‌گیر در تنش وارده به کنتاکت رله‌ها و پیشگیری از خرابی زود هنگام آنها می‌شود. همچنین به کار گیری مدار اسنابر به موازات رله‌ها افزون بر کلید زنی در زمان صفر جریان منجر به پایداری و دوام طولانی مدت دستگاه می‌شود.

با توجه به توان جریان دهی، این ترانس اتوماتیک می‌تواند تمام لوازم برقی یک واحد آپارتمان با تجهیزات متعارف شامل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، سیستم صوتی-تصویری، روشنایی معمول و کولر گازی با قدرت کمتر از ۲۴۰۰۰ بی‌تی‌یو را در برابر انواع اختلالات شبکه برق شهری محافظت نماید. این دستگاه با برخورداری از سیستم کنترل میکروپروسسوری، با بهره‌مندی از صفحه نمایش دیجیتالی، پارامترهای مختلف سیستم از قبیل سطح ولتاژ برق خروجی، میزان جبرانسازی ولتاژ و درجه حساسیت دستگاه را نمایش می‌دهد. جبران‌سازی ولتاژ با تنظیمات پیش فرض دستگاه در بازه ۱۵۰ تا ۲۵۰ ولت به صورت کاملا هوشمندانه انجام می‌شود و در صورت خروج ولتاژ از این بازه، مدار حفاظت در برابر افت یا افزایش بیش از حد ولتاژ، خروجی دستگاه را قطع می‌کند. برای حفاظت بیشتر از مصرف کننده‌ها در لحظه وصل برق، ۱۸۰ ثانیه تاخیر در نظر گرفته شده است.

طراحی ظاهری ترانس اتوماتیک ECO-8000 به گونه‌ای انجام شده که علاوه بر داشتن جلوه‌ای زیبا، اندازه‌های آن نیز تا حد ممکن کوچک باشد تا برای استفاده در درون محیط کار یا خانه کمترین فضای ممکن را اشغال نماید و امکان نصب آن در فضاهای اندک نیز فراهم باشد. همچنین پایه نصب روی دیوار نیز همراه دستگاه بسته بندی شده تا نصب دیواری دستگاه نیز به آسانی و با اطمینان انجام شود.

تضمین ۲ ساله و بدون قید و شرط شرکت برای عملکرد بی‌نقص دستگاه، حاکی از اعتماد راسخ به کیفیت تولیدات و اهمیت کسب رضایتمندی مشتریان به عنوان هدف اصلی فعالیت مجموعه ریزپردازان است. در همین راستا و به منظور حمایت هرچه بیشتر از مشتریان و احترام به نظر و سلیقه آنها، برای تمامی محصولات ریزپردازان امکان ارجاع تا یک هفته پس از فروش فراهم می‌باشد.

ترانس‌های اتوماتیک با جبران افت ولتاژ، ضمن کاهش جریان مصرفی لوازم برقی، سبب طولانی شدن عمر مفید، افزایش بازده و بهبود کارآیی آنها می‌شوند